Žiaci odohrali dobré zápasy

MBK Victoria Žilina – MŠK BK Žiar nad Hronom   56 : 50 (11:24, 7:10, 22:6, 16:10)
Body: Matej Golebiowski 12b., Marek Grochal 8b., Juraj Greguš 3b., Marek Novák 6b., Hugo Kucej 9b., Jakub Babiak 3b., Maxim Matuska 9b.
Hrali: Jakub Švec, Adam Lehotský, Samuel Barcík, Richard Truben, Pavel Király, Štefan Bajnok

MBK Victoria Žilina – MŠK BK Žiar nad Hronom 48 : 50 (4:15, 7:9, 20:10, 17:16)
Body: Marek Novák 7b., Juraj Greguš 2b., Matej Golebiowski 16b., Hugo Kucej 11b., Maxim Matuska 5b, Marek Grochal 3b.,Pavel Király 2b., Jakub Babiak 3b.
Hrali: Jakub Švec b., Adam Lehotský, Samuel Barcík, Štefan Bajnok, Richard Truben,

Žiaci MŠK BK cez víkend vycestovali za svojim súperom do Žiliny, kde odohrali dva vyrovnané zápasy. Priebeh oboch zápasov mal rovnaký scenár, jediným rozdielom bol ich konečný výsledok. Vstupy do zápasov, ako aj prvé polčasy boli v réžii Žiarčanov. Pekné akcie s úspešným zakončením zaskočili súpera, ktorý sa však vždy v tretej štvrtine prebral a dokázal sa vrátiť do hry. Bolo to hlavne dôsledkom fatálnych chýb a nekoncentrovanosti našich hráčov už v spomínanej tretej štvrtine. Každý zápas sa rozhodoval až v posledných minútach či sekundách. V prvom zápase mali viac šťastia domáci a naopak v druhom si cenné body za víťazstvo pripísali na svoje konto Žiarčania.

Tréner: Juraj Horváth
Asistent: Tomáš Fábry