Zápas minižiakov a prípravky

MINIŽIACI : PRÍPRAVKA 114:33

V telocvični Dvojky sa v stredu odohral veľmi zaujímavý prípravný zápas. Minižiaci nastúpili proti mladším prípravkárom. Atmosféra bola fantastická, bojovalo sa o každú loptu.

Tréner prípravky M.Baláž:
„Do zápasu sme nastúpili s rešpektom, veď pre väčšinu chlapcov to bol ich prvý zápas, ktorý v živote odohrali. Ten však rýchlo opadol a súperovú výškovú prevahu sme sa snažili eliminovať veľkou bojovnosťou pod obidvomi košmi. Darilo sa nám vyviesť loptu, čo nám umožňovalo v útoku kombinovať. No v obrane sme nestíhali na pohyblivých súperových hráčov, ktorí pohodlne skórovali z rýchlych protiútokov . Tento zapas bol cennou skúsenosťou pre všetkých hráčov.

„Tréner minižiakov N.Nagy:
„Chalani nastúpili na prvý zápas po covidovej prestávke. Nič nepodcenili, nastúpili do zápasu bojovne a s dôrazom, pričom rešpektovali to, že hrajú s mladšími protihráčmi. Väčšinu bodov sme dali po pekných rýchlych prihrávkach. V obrane sme ale mali často problém s rýchlymi „trpaslíkmi“ z prípravky, čím skladám poklonu ich výkonu, keďže sú o rok a viac mladší. Veľkú pochvalu za svoj výkon a bojovnosť si zaslúžia všetci naši hráči. Bol to ich prvý zápas pod mojim vedením a som s chlapcami veľmi spokojný, vidím tu viacero talentov.“