V nedeľu odohrali kadeti dva ligové zápasy

V nedeľu odohrali kadeti Žiaru nad Hronom dva ligové zápasy 1. ligy kadetov – skupina gold, na palubovke bratislavského Interu. Žiarčania vycestovali v oklieštenej zostave bez Kreta, chorého Valenta a s dvoma ďalšími hráčmi, ktorí nezasiahli do hry a to zo zraneným Kňažkom a prechorelým Horváthom. V priebehu prvého zápasu a to hneď v prvej štvrtine musel pre bolesti chrbta odstúpiť aj náš najvyšší hráč Kaša. Sedem statočných sa postavilo favoritovi súťaže a so cťou odohrali oba zápasy, ktoré mali rovnaký priebeh. Keď súper nastúpil s hráčmi 2005-06 dominoval vo všetkých ukazovateľoch. Keď prestriedal ako na začiatku druhého zápasu a hru otvorili 2006-07 hra sa vyrovnala a na palubovke hrali dve vyrovnané družstvá, ktoré zaznamenali v prvej štvrtine skóre 18:21.Hráčom, ktorí nastúpili patrí vďaka za bojovný výkon proti staršiemu a fyzickejšiemu súperovi a tiež hráčom, ktorí nezasiahli do hry no aspoň svojou prítomnosťou povzbudili svojich spoluhráčov. Veríme, že do ďalších zápasov nastúpime v plnej zostave zdraví a odhodlaní zabojovať o ďalšie body.

BK INTER BRATISLAVA : MŠK BK ŽIAR NAD HRONOM 80:28 (42:9)
Bodovali a hrali: Kartík Marian 13, Ondrík Oliver 6, Juhász Bruno 5, Barcík Jakub 2, Truben David 2, Kaša Alex, Kondra Alexander, Melaga Matúš
Nenastúpili: Kňažko Marek, Horváth Filip

MŠK BK ŽIAR NAD HRONOM : BK INTER BRATISLAVA 29:98 (23:46)
Bodovali a hrali: Ondrík Oliver 11, Kartík Marian 5, Truben David 4, Melaga Matúš 4, Juhász Bruno 3, Kondra Alexander 2, Barcík Jakub
Nenastúpili: Kňažko Marek, Kaša Alex, Horváth Filip

Tréner: Juraj Horváth
Asistent: Jakub Švec