Turnajové výsledky z dnešného dňa

Prinášame vám výsledky našich tímov z dnešného dňa priamo od našich trénerov:

Vo svojom prvom zápase turnaja kadeti MŠK BK podľahli po urputnom boji domácemu celku NH Ostrava 59:53.

Starší žiaci odohrali veľmi dobrý zápas. Na Litovcov však bojovný výkon nakoniec nestačil. 
BK MŠK ŽIAR NAD HRONOM : V.KNAUŠIAUS 57:61

Žiaci vstúpili do turnaja výborne. Nervozitu z úvodu zápasu rýchlo nahradili peknými rýchlymi prihrávkami a Berlínčanov nakoniec vysoko porazili. BK MŠK ŽIAR NAD HRONOM : FRIEDENAUER 80:32 (34:18)

Žiaci majú za sebou litovskú lekciu z rýchlosti, dôrazu a agresivity. Pri niektorých zákrokoch išlo už o zdravie našich hráčov a iskrilo sa aj medzi trénermi. Naši sa postupne prispôsobili a dokázali tiež hrať na hrane svojich možností. Rýchlo a maximálne agresívne. Pre takéto lekcie sa však do Ostravy cestovalo? 
Zajtra si chlapci určite napravia chuť…
BK MŠK ŽIAR NAD HRONOM : KLAIPEDOS KM „A“ 32:80

Starší mini vstúpili do turnaja prehrou s Maďarmi. Družstvá sa počas celého zápasu striedali vo vedení, v tretej štvrtine nám súper ale odskočil na 8 bodov a my sme neboli už schopní tento náskok dobehnúť. Po nepremenení vyložených šancí sme museli nášmu súperovi pogratulovať k víťazstvu. BK MŠK ŽIAR NAD HRONOM : DARAZSAK BUDAPEŠŤ 41:47

Litovci Klaipedos KM „A“ ukázali našim mladším mini, kde sa nachádzajú na basketbalovej mape, výsledkom 18:82 (1:20, 13:18, 4:20, 0:24)

Všetkým chlapcom aj naďalej držíme palce a veríme, že v ďalších zápasoch podajú skvelé výkony a budú sa baviť basketbalom.