Prehra na horúcej lučeneckej palubovke

BKM Lučenec : MŠK BK Žiar nad Hronom   96 : 83  (27:12, 48:28, 77:55)
Body: Vrtík 21, Oravec 15, Obert 13, Treml 12, Pavol 10, Supuka 9, Dolník 2, Fábry 1
Hrali: Medveď

Muži sa rozlúčili s rokom 2017 sympatickým výkonom. V dôležitom zápase, kde sa hralo o postup do prvej šestky 1. ligy, nám nevyšiel vstup do zápasu podľa našich predstáv, keď nepresnou streľbou a nedôraznou hrou sme rýchlo pustili domácich do až dvadsaťbodového vedenia. Polčas sme prehrali 48:28. V druhom polčase sme po rozhovore v šatni  zlepšili úspešnosť streľby a zvýšili sme aj dôraz pod oboma košmi. Dokázali sme znížiť stratu na súpera, bohužiaľ, ale nakoniec len na výsledných 13 bodov. Na viac sme proti kvalitnému súperovi, posilnenému o viacerých extraligistov, reálne  nemali. Všetci chlapci podali obetavý a bojovný výkon, za ktorý im patrí veľké poďakovanie.

Rovnako tak patrí všetkým hráčom obrovská vďaka aj za celý rok 2017, keď napriek svojim pracovným, študijným a rodinným povinnostiam, si vždy našli čas a energiu prísť na tréningy, alebo majstrovské zápasy nášho tímu.

Prajeme Vám, naši priaznivci a fanúšikovia, všetkým pekné prežitie Vianočných sviatkov a už teraz sa tešíme na ďalšie zápasy v novom roku 2018.

Tréner: Karol Kučera
Asistent trénera: Norbert Nagy