Prehra kadetov v Žiline

MBK Victoria Žilina – MŠK BK Žiar nad Hronom  90:52 (24:16, 45:30, 71:41, 90:52)
Body: Grochal 11, Király 10, Kucej 7, Greguš 7, Golebiowski 6, Novák 6, Švec 3, Šonkol 2
Hrali:  Babiak, Balogh, Lehotský

V ďalšom zápase kadetskej ligy vycestovali Žiarčania za súperom do Žiliny. V prvom polčase bola hra vyrovnaná,  ale súper si dokázal pred koncom 2. štvrtiny vybudovať  15-bodový   náskok. V tejto časti hry sa hráči prezentovali rýchlou kolektívnou hrou v útoku a zodpovedne si plnili svoje úlohy v obrane. Nástup do 3. štvrtiny bol zo strany Žiarčanov veľmi laxný a súper to hneď  využil. Veľké množstvo stratených lôpt bez pokusu ohroziť súperov kôš, bola  voda na mlyn pre Žilinčanov. V poslednej štvrtine sa hra veľmi nezmenila, aj keď  sa chlapci snažili zo všetkých síl. Súper zaslúžene vyhral a naši  chlapci nazbierali ďalšie cenné skúsenosti, ktoré dúfam dokážu využiť v ďalších zápasoch a hlavne v nasledujúcej sezóne.

Tréner: Juraj Horváth
Asistent: Július Kucej