Odvetný zápas 2. kola Slovenského pohára Mužov

Slávia TU Košice – MŠK BK Žiar nad Hronom 90 : 73 (22:17, 20:15, 22:23, 26:18)
Domáci: Lechman 29b. (2 trojky); Pancák 15 (2 trojky); Kiss 12b. (2 trojky); Zibrini 11b. (1 trojka); Jaray 9b. (2 trojky); Hintoš 6b.; Duda 4b.; Matys a Hegedus po 2b.
Hostia: Robert Rozin 20b. (2 trojky); Maroš Minárik (1 trojka) a Jaroslav Praženica po 16b.; Jakub Kádaši(2 trojky) a Lukáš Tkáč (1 trojka) po 6b.; Martin Matejčík 5b. (1 trojka); Vladimír Kašša 4b. Hrali: Peter Kaňa

Tréner družstva Karol Kučera:
Po dlhej ceste na východ sme odohrali dobrý zápas. Dokázali sme držať zo silným súperom krok až do polovičky 4. štvrtiny. V týchto chvíľach nás košičania prestrieľali a odskočili nám na 11-12 bodov, čo sme už nedokázali zvrátiť. Dnes rozhodla väčšia strelecká úspešnosť súpera. Škoda našich nepremenených otvorených striel.

Hráč nášho družstva Peter Kaňa:
Odohrali sme vyrovnaný zápas, kde bodový rozdiel bol maximálne 8 bodov pre súpera. V poslednej štvrtine nám súper dal 3 rýchle trojky v krátkom slede a aj pri dobrej obrane a voľných strelách sme už bodový rozdiel nedokazáli stiahnuť.