Mladší mini

BBK Bánovce nad Bebravou : MŠK BK Žiar nad Hronom    79:45 (16:20, 28:7,21:7, 14:11)
Body: Roderik Roško 19, Martin Barniak 5, Huraj Max,  Huraj Alex , Golebiowski Marek 4, Adrián Dekýš 3,  Jakub Tapfer , Jakub Oťapka, David Hlaváč 2
Hrali: Horák Matias, Polák Matúš, Leo Kvačkaj, Michal Kukučka, Radovan Repiský, Daniel Frič, Samuel Škorec

Odvetný zápas v Bánovciach  odohrali aj mladší mini.  V prvej štvrtine sme hrali vyrovnaný zápas, a domáce Bánovce stále doťahovali náš mierny náskok. Problémy súperovi robil  Roderik Roško, ktorý dal v tejto štvrtine temer všetky naše body. V druhej štvrtine nastala zmena, nevedeli sme ubrániť jedného súperovho hráča  ktorý nám dal 18 bodov, vyfauloval sa Martin Barniak a súper využil, že nemáme vysokého hráča. V štvrtej štvrtine ho bránil  Roško a sčasti jeho hru eliminoval. Aj napriek tomu, že sme prehrali chlapci hrali s veľkým odhodlaním a zaslúžia si pochvalu. Smolu sme mali pri streľbe, kde sme ani po niekoľkých pokusoch nedali kôš. Čo je pozitívne, konečne začala povzbudzovať aj lavička svojich spoluhráčov na palubovke.  Poďakovanie patrí aj našim skalným fanúšikom – rodičom.

Tréneri: V.Fridrichová, Peter Vívoda