Kadeti si zaslúžia pochvalu za predvedený výkon v zápase

MBK Karlovka Bratislava A : BK MŠK Žiar nad Hronom 63:81

V stredu 13. 12. 2023 odohrali Kadeti zápas na súperovej palubovke v Bratislave. Tréneri mali k dispozícii len desať hráčov, ktorí vstúpili do zápasu s veľkou bojovnosťou. Súper nám na začiatku zápasu dovolil dať niekoľko rýchlych košov, čím sme si vytvorili pár bodový náskok. Ten sme si počas prvej štvrtiny udržali (20:26).V našej hre sme pokračovali aj v druhej štvrtine. Snažili sme sa bodový rozdiel nad súperom zväčšovať čo sa nám aj darilo. Na konci druhej štvrtiny sme viedli 28:43. Do tretej štvrtiny súper nastúpil úplne s inou hrou a prístupom, čo mu začalo na chvíľu vychádzať. My sme predviedli niekoľko útokov bez bodového zisku a Karlovka začala korigovať bodový stav (51:60). V poslednej štvrtine sme však nenechali nič na náhodu. V obrane chalani zabrali ešte viac a súperov útok zastavovali už na polovici ihriska. Rýchlym zakončením sme sa znovu vrátili do zápasu a doviedli sme ho do víťazného konca 63:81.

Trénerom sa podarilo zapojiť všetkých desať hráčov, ktorí si zaslúžia pochvalu za predvedený výkon. V zápase sa určite ukázali aj nedostatky, na ktoré treba poukázať a do budúcna odstrániť z našej hry.

Bodovali a hrali:Valent 25b, Barcík 17b, Tomík 14b, Barniak 6b, Juhász 6b, Mališ 6b, Huraj A. 5b, Tapfer 2b, Bernáth, Huraj M.

Tréner: Miroslav Grznár

Asistent: Karol Tapfer, Juraj Horváth