Kadeti si zaslúžia pochvalu za predvedený výkon hlavne v druhej polovici zápasu

BK MŠK Žiar nad Hronom – BKM Iskra Svit 81:58

V sobotu (3. 2. 2024) odohrali kadeti zápas proti rovesníkom zo Svitu. Do zápasu vstúpili veľmi roztržito. Nepremieňali jednoduché koše a robili školácke chyby pri rozohrávke v útoku. Súper to využil a otvoril skóre zápasu. Samozrejme naši chalani hneď odpovedali a naklonili vedenie na našu stranu, ale aj tak sa prvá štvrtina niesla v množstve nepremenených pokusov na obidvoch stranách ihriska a hra bola viac-menej vyrovnaná. Prvá časť zápasu skončila 18:10 pre Žiarčanov.

Po trénerových úprimných slovách cez prvú prestávku sa však naša hra začala zlepšovať a odrážalo sa to aj na skóre zápasu. Vedenie nad súperom sa začalo zväčšovať, k čomu prispeli všetci hráči žiarskeho tímu svojou zodpovednou hrou v obrane aj v útoku. Zápas nakoniec skončil víťazstvom našich hráčov 81:58.

Chlapci si zaslúžia pochvalu za predvedený výkon hlavne v druhej polovici zápasu.