Kadeti podľahli silnému súperovi z Bratislavy

Kadeti

Inter Bratislava 94 : 59 BK MŠK Žiar nad Hronom

Body: Valent 21, Barcík J. 11, Barniak 10, Juhász 5, Tomík 4, Bernáth 4, Golebiowski 3, Tapfer 1

Hrali: Mališ, Barcík P., Huraj A., Henrich

Dnes sa naši kadeti predstavili na palubovke na Interi. Začiatok zápasu sme nezachytili a prvú štvrtinu sme prehrali 25:13. Následne našou dobrou obranou a rýchlymi zakončeniami sme súpera stiahli na 28:24. To však bolo maximum z našej strany nakoľko sme nepremenili veľké množstvo trestných hodov a súper naopak postupom času premieňal svoje pozície a tak rozdiel do polčasu narástol na 52:30. V druhom polčase sme nastúpili náskokom 0:5 ale súper ukázal svoju kvalitu a presvedčivo zvíťazil. Za niektoré úseky zápasu treba chlapcov pochváliť ale zápas sa hrá na 40 minút a my sme bohužiaľ ešte neboli fyzicky pripravený na súpera, ktorý má vo svojich radoch 5 reprezentantov z ostatných ME U16.