Kadeti korunovali svoju bojovnosť prvým víťazstvom

MŠK BK Žiar nad Hronom – B.S.C Bratislava 61:32 (15:8, 17:14, 15:3, 14:7)
Body: Jaroslav Pavol (2 trojky) a Matúš Šály (1 trojka) po16b., Ľuboš Kuchár 10b., Peter Štábel 6b. (2 trojky), Viktor Mihálka 4b., Marek Vinarčík, Daniel Bača, Maroš Medveď a Boris Michalov po 2b., Jakub Nagy 1 b.
Hrali: Richard Kotlárik, Jakub Boroš

Naši chlapci dnes odohrali víťazný zápas pre to, že dali do hry srdce a hlavne veľké nasadenie v obrannej činnosti. Súpera sme počas celého zápasu bránili celoplošne, čo nám prinášalo ľahké body. Je treba ešte spresniť naše zakončenie a môžeme byť úspešný aj zo silnejšími súpermi. Gratulujem dnes mojim hráčom k víťazstvu, veľmi chceli vyhrať a to sa im aj podarilo.

MŠK BK Žiar nad Hronom – BO Klokani Komárno 59:70 (18:25, 6:15, 14:16, 21:14)
Body: Jaroslav Pavol 18b. (2 trojky), Ľuboš Kuchár 13b., Matúš Šály 9.b (1 trojka), Jakub Nagy, Marek Vinarčík a Jakub Boroš po 4b., Daniel Bača 3b., Viktor Mihálka a Richard Kotlárik po 2b.
Hrali: Peter Štábel, Maroš Medveď

Zo silným súperom odohrali naši chlapci dobrý zápas. Hrali sme  veľmi dobrú obranu na perimetry, čim sme súpera odstavili z hry pod košom, kde sa snažil dominovať. Napriek veľkej snahe našich hráčov sme v závere nestačili na súpera. V družstve hostí sa bodovo presadzovali hlavne dvaja hráči. Naši hráči dali do hry srdce i nasadenie počas oboch víkendových zápasov, za čo im patrí poďakovanie

Tréner: Karol Kučera

Ostatné výsledky a Tabuľka