Dramatické a vyrovnané zápasy žiakov s B. Bystricou

MŠK BK Žiar nad Hronom – BBC Banská  Bystrica  65:67 (13:16, 17:16, 18:17, 10:9, predĺženia 7:9)
Body: Tončík 25 b., Kňažko 17 b., Galko 8 b., Jozefčák 4 b., Melaga 4 b., Štefanča 3 b., Barcík 2 b., Vonkomer 2 b.
Hrali: Bielik, Pavol, Šmondrk, Kvak.

MŠK BK Žiar nad Hronom – BBC Banská  Bystrica 49:47 (13:20, 11:6, 17:4, 8:17)
Body: Tončík 21 b., Kňažko 8 b., Jozefčák 6 b., Štefanča 5 b., Galko 4 b., Barcík 3. b., Melaga 2 b.
Hrali: Vonkomer, Šmodrk, Pavol, Kvak.

Obidva zápasy s Banskou Bystricou boli vyrovnané a pre oko diváka veľmi zaujímavé. Hlavne prvý zápas, ktorý skončil šťastným víťazstvom hostí, až po dvojnásobnom predĺžení. Tu sa prejavila širšia lavička hostí, kde tréner mal na striedanie viac vyrovnaných hráčov.

V druhom zápase naši chlapci siahli až na dno svojich síl a zaslúžene vyhrali, keď 4 minúty pred koncom už pohodlne viedli 49:36. V obidvoch zápasoch vynikli strelecky Tončík a Kňažko a na doskoku a blokoch Galko.

Tréner: Miloš Slávik
Asistent: Peter Kaňa