21.9.2019 [Kadeti] MŠK BK ZH: BBK Bánovce nad Bebravou

Sobota 21.09.2019 , Celoslovenská liga kadetov

MŠK BK Žiar nad Hronom – BBK Bánovce nad Bebravou 67 : 71 (21:20, 17:20, 11:16, 18:15)
Body: Holic 17, Balogh 13, Šonkoľ 12, Bobok 12, Žemla 6, Ďurica 4, Kňažko 3
Hrali:

Žiarski kadeti odohrali prvý zápas sezóny 2019/2020 na domácej palubovke proti BBK Bánovce nad Bebravou. Do zápasu sme vstúpili s odhodlaním zvíťaziť, čo sa nám do polčasu darilo. V druhom polčase sme poľavili v bojovnosti a dopustili sme sa viacerých chýb v obrane aj v útoku. Súper naše chyby dokázal využiť a vypracoval si náskok, ktorý sme už nedokázali v závere zápasu zvrátiť. Aj napriek tesnej prehre hodnotím zápas pozitívne, aj keď naša bojovnosť nedokázala poraziť súperovu chuť po víťazstve. Veríme, že dnešná prehra chlapcov posunie ďalej a namotivuje ku koncentrovaným výkonom v nasledujúcich zápasoch.

Tréner: Július Kucej
Asistent: Eduard Frický