Víkendové zápasy Starších žiakov

Starší žiaci piatok v oslabenej zostave so silným súperom dokázali držať krok len prvý polčas. Od začiatku nás Inter trápil celoplošnou obranou a my sme postrácali veľké množstvo lôpt. Napriek tomu bol polčas výrovnaný, no v druhom sme už fyzicky nestačili na silného súpera a po vyfaulovaní hráča zo základnej zostavy v 3. štvrtine sa už zápas len dohrával.

MŠK BK Žiar nad Hronom – Inter Bratislava Yellow 64:108
Body: Jakub Barcík 16, Matej Valent 13, Bruno Juhász 12, Ján kováč 10, Roderik Roško 9, Boris Kovalčík 2, Adam Herich 2
Hrali : Timotej Šadoň, Lukáš Matejka, Timotej Kršiak

V sobotu vyšiel Starším žiakom iba začiatok zápasu keď sme viedli 7:0, následne však prevzali iniciatívu hostia a až do konca zápasu boli lepším tímom. Hlavne lepšie strieľali, a zakončovali svoje akcie po dvojtaktoch. My sme opäť nepremenili veľké množstvo striel a niekedy sme zbytočne hrali do zaplnenej šestky, kde sme strácali lopty. Výsledok zápasu hovorí za všetko, a my musíme popracovať v tréningovom procese na odstránení chýb, ktoré nás stáli víťazstvo.

MŠK BK Žiar nad Hronom- B.S.C Bratislava 67:80
Body: Matej Valent 31, Jakub Barcík 15, Bruno Juhász 9, Ján Kováč 8, Roderik Roško 4.
Hrali: Timotej Kršiak, Lukáš Matejka, Timotej Šadoň, Boris Kovalčík, Adam Herich.

Tréner: Karol Kučera
Asistent: Branislav Obert