Mladší mini

MŠK BK Žiar nad Hronom : AKAPO Lučenec   17:67 ( 17:28, 0:39)
Body: Huraj Max 8, Marek Golebiowski  6, Jakub Tapfer 3
Hrali: Horák Matias, Branislav Mališ, Michal Kukučka, Samuel Škorec, Henrich Galko, Timotej Michalov, Daniel Frič, Radovan Repiský,  David Hlaváč, Huraj Alex , Leo Kvačkaj, Dušan Harinek

Výsledok v sobotňajšom zápase s Lučencom  ovplyvnila maródka v družstve. Chýbalo 5 hráčov zo základného kádra. Počas zápasu sa nám ešte zranil jeden hráč. Naše chýbajúce skúsenosti,  chyby v obrane a straty lôpt využil súper vo svoj prospech absolútne. Už v druhej štvrtine sme prehrávali o 50 bodov a tak sa zvyšné štvrtiny  zápas len dohrával a body sa nepočítali.  Na obhajobu môžeme povedať, že chlapci trénujú len druhý rok a sú o 1-2 roky mladší, ale aj tak robili také banálne chyby, že sme zápas prehrali.