Kadeti sa predstavili na palubovke najsilnejšieho družstva v tabuľke

INTER Bratislava – BK MŠK Žiar nad Hronom 84:56 (21:13, 43:29, 62 :44, 84:56)

Dnes sa naši kadeti predstavili na palubovke najsilnejšieho družstva Interu Bratislava. Začiatok zápasu jednoznačne patril domácemu družstvu, naši hráči sa nevedeli presadiť do skvelej osobnej obrany súpera. Postupne sa naši hráči kolektívnou a rýchlou hrou vrátili do zápasu a tak sme prvú štvrtinu prehrali 21:13. Druhá štvrtina bola už vyrovňanejšia, kedy naši hráči premenili vniky a strely zpod koša, určite by bol stav vyrovnaný.

Vstup do druhého polčasu sme mali vynikajúci, kde sme sa dotiahli na rozdiel 11 bodov. Bohužiaľ, to bolo z našej strany všetko a od tohto stavu naše družstvo odišlo po fyzickej stránke a nevedeli sme premeniť ani len samostatné nájazdy na kôš. Konečný výsledok bol pre nás trochu krutý ale odnášame si ponaučenie, že sme basketbal neprestali vedieť hrať.

Dnes treba pochváliť celé družstvo za bojovný a rýchly basketbal.

Body: Ondrík 16 , Barcík 9 (3 trojky), Trube 8 (1 trojka),Juhász 7 (1 trojka) Kaša 7, Valent 5 (9 asistencií a 5 ziskov), Ďurian 2, Kňažko 2

Hrali: Melaga

Tréner: Juraj Horváth
Asistent: Ján Valent