Kadeti odohrali ďalší zápas v rámci kvalifikačných turnajov

Kadeti MŠK BK Žiar nad Hronom odohrali ďalší víťazný zápas v rámci kvalifikačných turnajov na domácej palubovke proti družstvu z Levíc. Po rozpačitom a vyrovnanom polčase dokázali domáci hráči zabojovať a predviesť v tretej štvrtine famózny výkon v obrane ako aj v útoku (30:3). Oslabený súper už nedokázal stiahnuť tak vysoký náskok a tak v poslednej štvrtine, ktorá bola zase vyrovnaná, dostali všetci hráči z lavičky slušnú porciu minút na predvedenie svojich basketbalových zručností.
V ďalších bojoch nastúpime v piatok o 16,00 hod. znova na domácej palubovke proti susedovi z Handlovej.

MŠK BK Žiar nad Hronom : ŠBK Junior Levice 98 : 69 (47 :45)

Bodovali: Horváth Filip 18, Ondrík Oliver 16, Kaša Alex 16, Valent Matej 13, Kartík Maroš 13, Kret Matej 8, Juhász Bruno 6, Vonkomer Adam 4, Kňažko Marek 2, Melaga Matúš 2,
Hrali: Barcík Jakub, Kondra Alexander

Tréner: Horváth Juraj
Asistent: Švec Jakub