V sobotu vycestovali Kadeti za súperom do Serede

BK Lokomotíva Sereď : MŠK BK Žiar nad Hronom 89:64 (40:38)
Bodovali a hrali: Ondrík Oliver 20, Kartík Maroš 13(1 trojka), Horváth Filip 12(2 trojky), Melaga Matúš 6(2 trojky), Barcík Jakub 6, Valent Matej 2, Kaša Alex 2, Juhász Bruno 2, Truben David 1, Kňažko Marek, Kondra Alexander

V sobotu vycestovali kadeti MŠK BK ŽIAR NAD HRONOM za súperom do Serede. V prvom polčase bola hra úplne vyrovnaná s tým rozdielom, ze naši hráči si pripísali oveľa viac osobných chýb na svoje konto ako hráči Serede. Súper to nekompromisne trestal bodmi z trestných hodov. V druhom polčase sme nedokázali zachytiť začiatok a domáci šnúrou 10-12 bodov si spravili náskok, ktorý postupne navyšovali. Už v tretej štvrtine mali 4 naši hráči po 4 fauly a 1 hráč sa aj vyfauloval. Ďalší dvaja, zranení a prechorelí už tiež nezasiahli do hry. V útoku nám hlavne v druhej polovine zápasu chýbala organizácia a často sme vlastnými chybami darovali loptu súperovi, ktorému už nedokázali zabrániť v skórovaní, alebo len za cenu ďalšieho faulu. Po dvoch presvedčivých výhrach s týmto súperom si vezieme domov prehru, ktorú sa pokúsime odčiniť v ďalšej dohrávke na domácej palubovke koncom mesiaca.

Tréner: Juraj Horváth
Asistent: Jakub Švec